Hakkımızda

Hakkımızda

Adalet kutup yıldızı gibi yerinde durur ve geri kalan herşey onun etrafında döner.

Teos Hukuk Av.Serdar Gülseven ve Av.Havva Özde Us Gülseven tarafından 2001 Yılı Nisan ayında İzmir’in Seferihisar İlçesinde kuruldu. Kurulduğu günden bugüne hukukunun çeşitli dallarında başta İzmir İli olmak üzere tüm Türkiye nezdinde Yabancı unsurlu işler dahil olmak üzere hukuki hizmet sunmaya devam ediyor. Bireysel müvekkiller yanında kurumsal müvekkilere tum kurum ve kuruluşlar nezdinde avukatlık hizmeti sunmaya devam ediyor.

Müvekkillerine sunduğu hukuki hizmetler arasında danışmanlık, tapular ve noterler nezdinde yapılabilecek tüm hukuki iş ve işlemler, mahkemeler nezdinde görülen tüm dava ve benzer hukuki uyuşmazlıklar, icra daireleri nezdinde alacaklı ve borçlu vekilliği, müvekkil portföyünde Türkiye’nin en büyük 5 Bankası olmak üzere 15’in üzerinde kurumsal müvekkil bulunmaktadır. Ayrıca birçok tüzel kişi müvekkil yanında bireysel müvekkille hukuki hizmet sunmaktadır.

2001

Kuruluş

Teos Hukuk Av.Serdar Gülseven ve Av.Havva Özde Us Gülseven tarafından 2001 Yılı Nisan ayında İzmir’in Seferihisar İlçesinde kuruldu.
2006

Büyüme

5 yıllık deneyim sonrası ofisimiz stajyer avukat alımına başlamış olup, geleceğe yönelik hukuki tecrübelerimizi genç meslektaşlarımıza aktarmaya başladık.
2007

Fu-Gayrimenkul ile işbirliği

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul şirketi olan Fu-Gayrimenkul ile çalışmaya başladık ve bu iş birliği Türkiye'nin en büyük bankalarına hukuki hizmet sunma, gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkule bağlı uyuşmazlıkların çözümü konusunda hukuki hizmet fırsatı verdi
2016

Ofisimiz Taşındı

Ofisimiz kurumsal kimliğini daha da genişleterek yeni yerine taşınmış ve bünyesine iki avukat, iki stajyer, iki hukuk öğrencisi ve bir sekreter katarak Seferihisar'ın En Büyük Avukatlık Bürosu haline gelmiştir.
Teos Hukuk

Büyük başarımız için çok gurur duyuyoruz.

Seferihisar’da hukuki danışmanlık hizmeti almak isteyen ve bunun için hukuk bürosu veya avukat arayan herkese hukuki danışmanlık verilmektedir.

Seferihisar hukuk bürosu olarak tüm İzmir iline ve çevrede bulunan illere avukatlık hizmeti vermekteyiz. Bizi ceza, bilişim, tıp, iş hukuku, aile hukuku ve boşanma davaları, internet hukuku ve iş davaları için arayabilir ve soru sorabilirsiniz.

Seferihisar avukat için hemen bize başvurun.

Sonuçlanan Dava

Mutlu Müvekkil

Uluslararası dava

Takım üyesi

Takım Üyeleri

Alanında uzman ekibimiz ile tanışabilirsiniz.

Avukatlarımız, bugüne kadar birçok davaya baktığı gibi birçok kişi ve kuruluşa da hukuki danışmanlık vermiştir. Yılların vermiş olduğu hukuki birikimlerini stajyer avukatlara vermekle birlikte hukuk alanında oluşabilecek yeni sorunlarla ilgili çeşitli platformlarda görüşlerini beyan etmektedir. Müvekkilleri için sadece dava avukatlığı değil aynı zamanda hukuki problemler daha oluşmadan destek sunmaktadır.

Subscribe Your Email for Newsletter & Promotion